סכין שף 20 ס''מ, אדוניס סבטייה

Sabatier סבטייה
s806580
    זמן למשלוח 3 עד 7 ימים
  • תיאור
  • מידע נוסף

סכין שף 20 ס''מ, אדוניס סבטייה

סכינים תוצרת צרפת עמידים מפני קורוזיה, עשויים מקשה אחת, עמידים לאורך שנים, לא מתבלים

סכין שף מבית סבטייה, דגם אדוניס 20 ס''מ. תוצרת צרפת. משקל: 180 גרם. סכין שימושית לרוב פעולות הבישול: בשר, דגים, עופות, ירקות, פירות, שורשים ועוד. סכיני השף של סבטייה עשויות מלהב פלדה חזק במיוחד עשויה מקשה אחת, עמידה לאורך עשרות שנים וחסינה מפני קורוזיה. ידיות האחיזה עשויות POM בעלי קשיחות גבוהה, חיכוך נמוך ויציבות ממדית מצוינת, מולחמים בעזרת שלוש מסמרות לאחיזה נוחה ובטוחה.
ממולץ לחתוך על משטחים כמו עץ או פלסטיק, לא להשרות במים, לייבש מיד אחרי השטיפה ולא להשתמש במדיח כלים.

סכין שף מבית סבטייה, דגם אדוניס 20 ס''מ. תוצרת צרפת.
משקל: 180 גרם.
מתאים למגוון רחב של שימושים בגלל עוביו וגודלו של התער.
I`DEAL קו הסכינים החדש של סבטייה מציע מגוון רחב של סכינים המתאים לכל שימוש של בישול במטבח, החל מקיצוץ ופריסה של דגים ובשרים וכלה, בחיתוך לחמים, סנדוויצים, ירקות וקליפות קשות של פירות. סכיני I’DEAL עשוים מקשה אחת של להב פלדה שחומם מיציקה אחידה של פלדת פחמן התפוסה בעזרת ידית עשויה POM - פלסטיק איכותי, ששומר על יציבות ממדית פנומנאלית ואינו מתכלה במשך הזמן. הידית מולחמת בעזרת שלוש מסמרות נותנת לסכין מראה אלגנטי ויפה.
סבטייה יצוק סכינים מהימן תוצרת צרפת מאז 1812. כל הסכינים של סבטייה עשוים מיצוק אחיד של פלדת פחמן (carbon) שחוממה לטמפרטורה של 1040/1050 מעלות סלציוס. הסכינים של סבטייה הינם בעלי כוח חיתוך חזק במיוחד. על מנת לשמור על הפוטנציאל המקסימלי של הסכין יש לייבש את הסכין מיד אחרי השטיפה. עדיף לא להכניס את הסכינים למדיח הכלים על מנת לשמור על חודם ואיכותם של הסכינים לאורך שנים. להב הפלדה יכולה לשנות את הצבע במהלך שימוש ממושך בסכין, דבר זה הינו נורמלי לחלוטין, ואין זה אומר שהסכין התקלקלה, או שתקינותה פחתה.
מוצרים קרובים