סכין סנטוקו 18 ס''מ, אידאל סבטייה

Sabatier סבטייה
s814780
    זמן למשלוח 3 עד 7 ימים
  • תיאור
  • מידע נוסף

אזל מהמלאי
סכין סנטוקו 18 ס''מ, אידאל סבטייה

סכינים תוצרת צרפת עמידים מפני קורוזיה, עשויים מקשה אחת, עמידים לאורך שנים, לא מתבלים
סכין סנטוקו 18 ס''מ אידיאל סבטייה. תוצרת צרפת. משקל: 222 גרם. סכין רב שימושית למגוון אפשרויות חיתוך הכוללות: בשר, דגים, ירקות ופירות גדולים. להב פלדה חזקה במיוחד עשויה מקשה אחת, עמיד לאורך שנים וחסין מפני קורוזיה. ידית עשויה POM בעלת קשיחות גבוהה, חיכוך נמוך ויציבות ממדית מצוינת, מולחמת בעזרת שלוש מסמרות לאחיזה נוחה ובטוחה. סכיני שף מבית lion sabatier  הינן הסכינים הטובות  והעמידות בעולם. ממולץ: לחתוך על משטחים כמו עץ ופלסטיק. אין להכניס את הסכין למדיח כלים, לא להשרות במים ולייבש מיד אחרי השטיפה.
סכין סנטוקו 18 ס''מ אידיאל סבטייה. תוצרת צרפת.
משקל: 222 גרם.
סכין רב שימושית למגוון אפשרויות חיתוך הכוללות: בשר, דגים, ירקות ופירות גדולים.
I`DEAL קו הסכינים החדש של סבטייה מציע מגוון רחב של סכינים המתאים לכל שימוש של בישול במטבח, החל מקיצוץ ופריסה של דגים ובשרים וכלה, בחיתוך לחמים, סנדוויצים, ירקות וקליפות קשות של פירות. סכיני I’DEAL עשוים מקשה אחת של להב פלדה שחומם מיציקה אחידה של פלדת פחמן התפוסה בעזרת ידית עשויה POM - פלסטיק איכותי, ששומר על יציבות ממדית פנומנאלית ואינו מתכלה במשך הזמן. הידית מולחמת בעזרת שלוש מסמרות נותנת לסכין מראה אלגנטי ויפה.
סבטייה יצוק סכינים מהימן תוצרת צרפת מאז 1812. כל הסכינים של סבטייה עשוים מיצוק אחיד של פלדת פחמן (carbon) שחוממה לטמפרטורה של 1040/1050 מעלות סלציוס. הסכינים של סבטייה הינם בעלי כוח חיתוך חזק במיוחד. על מנת לשמור על הפוטנציאל המקסימלי של הסכין יש לייבש את הסכין מיד אחרי השטיפה. עדיף לא להכניס את הסכינים למדיח הכלים על מנת לשמור על חודם ואיכותם של הסכינים לאורך שנים. להב הפלדה יכולה לשנות את הצבע במהלך שימוש ממושך בסכין, דבר זה הינו נורמלי לחלוטין, ואין זה אומר שהסכין התקלקלה, או שתקינותה פחתה.
מוצרים קרובים