סכין שף 15 ס''מ, אידאל סבטייה

Sabatier סבטייה
s800380
    זמן למשלוח 3 עד 7 ימים
  • תיאור
  • מידע נוסף

סכין שף 15 ס''מ, אידאל סבטייה

סכינים תוצרת צרפת עמידים מפני קורוזיה, עשויים מקשה אחת, עמידים לאורך שנים, לא מתבלים
סכין שף מבית סבטייה, דגם אידיאל 15 ס''מ. תוצרת צרפת. משקל: 141 גרם. מתאים למגוון רחב של שימושים בגלל עוביו וגודלו של התער. העגלות של התער הופכת את החיתוך לחלק כך שאין צורך להפעיל כח עודף בעת השימוש. מתאים בעיקר לחיתוך ירקות גדולים, לגילוף של פרוסות בשר עבות, לחיתוך דק של עשבי תיבול, בצל ושום. עדיף להשתמש עם החלק האמצעי של הלהב. ידית עשויה POM בעלת קשיחות גבוהה, חיכוך נמוך ויציבות ממדית מצוינת, מולחמת בעזרת שלוש מסמרות לאחיזה נוחה ובטוחה. סכיני שף של סבטיה עשויות מקשה אחת של להב פלדה חזק במיוחד העמיד לאורך עשרות שנים וחסין מפני קורוזיה. ממולץ לחתוך על משטחים כמו עץ או פלסטיק, לא להשרות במים, לייבש מיד אחרי השטיפה ולא להשתמש במדיח כלים.
סכין שף מבית סבטייה, דגם אידיאל 15 ס''מ. תוצרת צרפת.
משקל: 141 גרם.
מתאים למגוון רחב של שימושים בגלל עוביו וגודלו של התער.
I`DEAL קו הסכינים החדש של סבטייה מציע מגוון רחב של סכינים המתאים לכל שימוש של בישול במטבח, החל מקיצוץ ופריסה של דגים ובשרים וכלה, בחיתוך לחמים, סנדוויצים, ירקות וקליפות קשות של פירות. סכיני I’DEAL עשוים מקשה אחת של להב פלדה שחומם מיציקה אחידה של פלדת פחמן התפוסה בעזרת ידית עשויה POM - פלסטיק איכותי, ששומר על יציבות ממדית פנומנאלית ואינו מתכלה במשך הזמן. הידית מולחמת בעזרת שלוש מסמרות נותנת לסכין מראה אלגנטי ויפה.
סבטייה יצוק סכינים מהימן תוצרת צרפת מאז 1812. כל הסכינים של סבטייה עשוים מיצוק אחיד של פלדת פחמן (carbon) שחוממה לטמפרטורה של 1040/1050 מעלות סלציוס. הסכינים של סבטייה הינם בעלי כוח חיתוך חזק במיוחד. על מנת לשמור על הפוטנציאל המקסימלי של הסכין יש לייבש את הסכין מיד אחרי השטיפה. עדיף לא להכניס את הסכינים למדיח הכלים על מנת לשמור על חודם ואיכותם של הסכינים לאורך שנים. להב הפלדה יכולה לשנות את הצבע במהלך שימוש ממושך בסכין, דבר זה הינו נורמלי לחלוטין, ואין זה אומר שהסכין התקלקלה, או שתקינותה פחתה.
מוצרים קרובים