סט 5 סכינים + בלוק נירוסטה, גלזגו סבטייה

Sabatier סבטייה
s666482
    זמן למשלוח 3 עד 7 ימים
  • תיאור
  • מידע נוסף

סט 5 סכינים + בלוק נירוסטה, גלזגו סבטייה

סכינים תוצרת צרפת עמידים מפני קורוזיה, עשויים מקשה אחת, עמידים לאורך שנים, לא מתבלים
סט 5 סכינים + בלוק נירוסטה מבית סבטייה, דגם גלזגו. תוצרת סבטיה לאון. הסט כולל בתוכו: סכין שף 20 ס''מ, סכין לחם 20 ס''מ, סכין גילוף 20 ס''מ, סכין משונן 13 ס''מ, סכין קילוף 8 ס''מ ובלוק נירוסטה מעוצב לשמירה על הסכינים. הסכינים עשויות מקשה אחת של להב פלדה עמידות במיוחד וחסינות מפני קורוזיה. ידיות הסכינים עשויות מ-ABS בולם זעזועים ועמיד מפני שחיקה וחום. סכיני שף של סבטייה הינן הסכינים החזקות והמקצועיות בעולם, נשמרות לאורך עשרות שנים ועמידות מפני שחיקה ובליה. מומלץ לשטוף עם סבון ולייבש מיד אחרי השטיפה. לא מומלץ להכניס את הסכינים למדיח כלים, לא להשרות במים ולייבש מיד אחרי השטיפה. משקל כולל: 3 ק''ג
סט 5 סכינים+ בלוק נירוסטה מבית סבטייה, דגם גלזגו. תוצרת צרפת.
הסט כולל בתוכו: סכין טבחים 20 ס''מ, סכין לחם 20 ס''מ, סכין גילוף 20 ס''מ, סכין משנון 13 ס''מ, סכין גילוף 8 ס''מ ובלוק נירוסטה מעוצב לשמירה על הסכינים.
ידיות הסכינים עשויות מ-ABS בולם זעזועים ועמיד מפני שחיקה וחום.
משקל כולל: 3 קילוגרם.

סבטייה יצוק סכינים מהימן תוצרת צרפת מאז 1812. כל הסכינים של סבטייה עשוים מיצוק אחיד של פלדת פחמן (carbon) שחוממה לטמפרטורה של 1040/1050 מעלות סלציוס. הסכינים של סבטייה הינם בעלי כוח חיתוך חזק במיוחד. על מנת לשמור על הפוטנציאל המקסימלי של הסכין יש לייבש את הסכין מיד אחרי השטיפה. עדיף לא להכניס את הסכינים למדיח הכלים על מנת לשמור על חודם ואיכותם של הסכינים לאורך שנים. להב הפלדה יכולה לשנות את הצבע במהלך שימוש ממושך בסכין, דבר זה הינו נורמלי לחלוטין, ואין זה אומר שהסכין התקלקלה, או שתקינותה פחתה.