סכין לחם 20 ס''מ, אליס סבטייה

Sabatier סבטייה
s724184
    זמן למשלוח 3 עד 7 ימים
  • תיאור
  • מידע נוסף

אזל מהמלאי סכין לחם 20 ס''מ, אליס סבטייה

סכינים תוצרת צרפת עמידים מפני קורוזיה, עשויים מקשה אחת, עמידים לאורך שנים, לא מתבלים

סכין לחם 20 ס''מ דגם אליס סבטייה. תוצרת צרפת. משקל: 181 גרם. מתאים לחיתוך מושלם של לחמים, בגאטים, פירות עם קליפה קשה ועוד.  ידית אכותית עשויה עץ זית, נוחה לאחיזה ועמידה לארוך שנים. סכיני שף מבית ליאון סבטייה מיוצרות מלהב פלדה משונן העשוי מקשה אחת וחסין מפני קורוזיה. ממולץ לחתוך על משטחים כמו עץ או פלסטיק, לייבש מיד אחרי השטיפה, לא להשרות במים ולא להשתמש במדיח כלים. הסכינים החזקות והמקצועיות ביותר בעולם!

סכין לחם 20 ס''מ דגם אליס סבטייה. תוצרת צרפת.
משקל: 181 גרם.
מתאים לחיתוך מושלם של לחמים, בגאטים, פירות עם קליפה קשה ועוד.
סכיני סבטייה (sabatier) מסדרת אליס ellys olive עשוים מקשה אחת של להב פלדת פחמן. הידיות של הסכינים מיוצרות מחתיכות שלמות של ענפי עץ זית ששויפו בעזרת תהליך שיוף מקצועי ומבוקר. הידיות של הסכינים לא מתכלות, נשמרות לאורך שנים רבות ואפילו לדורות הבאים.
סבטייה יצוק סכינים מהימן תוצרת צרפת מאז 1812. כל הסכינים של סבטייה עשוים מיצוק אחיד של פלדת פחמן (carbon) שחוממה לטמפרטורה של 1040/1050 מעלות סלציוס. הסכינים של סבטייה הינם בעלי כוח חיתוך חזק במיוחד. על מנת לשמור על הפוטנציאל המקסימלי של הסכין יש לייבש את הסכין מיד אחרי השטיפה. עדיף לא להכניס את הסכינים למדיח הכלים על מנת לשמור על חודם ואיכותם של הסכינים לאורך שנים. להב הפלדה יכולה לשנות את הצבע במהלך שימוש ממושך בסכין, דבר זה הינו נורמלי לחלוטין, ואין זה אומר שהסכין התקלקלה, או שתקינותה פחתה.
מוצרים קרובים