35% הנחת חורף חם בשף גלובל

סכין פריסה גמיש 18 ס''מ, אליס סבטייה

Sabatier סבטייה
s724584
    זמן למשלוח 3 עד 7 ימים
  • תיאור
  • מידע נוסף

מבצע 50% הנחה לזמן מוגבל

סכין פריסה 18 ס"מ אליס סבטייה

סכינים תוצרת צרפת עמידים מפני קורוזיה, עשויים מקשה אחת, עמידים לאורך שנים, לא מתכלים
סכין סבטייה פריסה גמיש 18 ס''מ דגם אליס. תוצרת צרפת. משקל: 118 גרם. מתאימה במיוחד לחיתוך דגים, בשר ושניצלים. להב פלדה באורך 18 ס''מ עשוי מקשה אחת וחסין מפני קורוזיה. ידית נוחה במיוחד לאחיזה עשויה מעץ זית. סכיני שף של סבטייה הינן הסכינים החזקות והמקצועיות בעולם, עמידות לאורך עשרות שנים ונשמרות גם לדורות הבאים. ממולץ לחתוך על משטחים כמו עץ או פלסטיק, לייבש מיד אחרי השטיפה, לא להשרות במים ולא להשתמש במדיח כלים.
סכין סבטייה פריסה גמיש 18 ס''מ דגם אליס. תוצרת צרפת.
משקל: 118 גרם.
מתאימה במיוחד לחיתוך דגים, בשר ושניצלים.
סכיני סבטייה (sabatier) מסדרת אליס ellys olive עשוים מקשה אחת של להב פלדת פחמן. הידיות של הסכינים מיוצרות מחתיכות שלמות של ענפי עץ זית ששויפו בעזרת תהליך שיוף מקצועי ומבוקר. הידיות של הסכינים לא מתכלות, נשמרות לאורך שנים רבות ואפילו לדורות הבאים.
סבטייה יצוק סכינים מהימן תוצרת צרפת מאז 1812. כל הסכינים של סבטייה עשוים מיצוק אחיד של פלדת פחמן (carbon) שחוממה לטמפרטורה של 1040/1050 מעלות סלציוס. הסכינים של סבטייה הינם בעלי כוח חיתוך חזק במיוחד. על מנת לשמור על הפוטנציאל המקסימלי של הסכין יש לייבש את הסכין מיד אחרי השטיפה. עדיף לא להכניס את הסכינים למדיח הכלים על מנת לשמור על חודם ואיכותם של הסכינים לאורך שנים. להב הפלדה יכולה לשנות את הצבע במהלך שימוש ממושך בסכין, דבר זה הינו נורמלי לחלוטין, ואין זה אומר שהסכין התקלקלה, או שתקינותה פחתה.
מוצרים קרובים