35% הנחת חורף חם בשף גלובל

סכין שף 15 ס''מ, אליס סבטייה

Sabatier סבטייה
s723484
    זמן למשלוח 3 עד 7 ימים
  • תיאור
  • מידע נוסף

מבצע 50% הנחה לזמן מוגבל

סכין שף 15 ס''מ, אליס סבטייה

סכינים תוצרת צרפת עמידים מפני קורוזיה, עשויים מקשה אחת, עמידים לאורך שנים, לא מתכלים
סכין שף 15 ס''מ מבית סבטייה צרפת דגם ellys oliver. תוצרת צרפת. משקל: 141 גרם. סכין שימושית לרוב פעולות הבישול: בשר, דגים, עופות, ירקות, פירות, שורשים ועוד. להב פלדה חזקה במיוחד עשויה מקשה אחת חסין מפני קורוזיה . ידית עשויה עץ זית מלוטשת עמידה לאורך שנים. סכיני שף מבית ליאון סבטייה הינן הסכינים המקצועיות והחזקות בעולם איתן משתמשים השפים הגדולים. ממולץ לחתוך על משטחים כמו עץ או פלסטיק, לייבש מיד אחרי השטיפה, לא להשרות במים ולא להשתמש במדיח כלים.
סכין שף 15 ס''מ מבית סבטייה דגם ellys oliver. תוצרת צרפת.
משקל: 141 גרם.
סכין שימושית לרוב פעולות הבישול: בשר, דגים, עופות, ירקות, פירות, שורשים ועוד.
סכיני סבטייה (sabatier) מסדרת אליס ellys olive עשוים מקשה אחת של להב פלדת פחמן. הידיות של הסכינים מיוצרות מחתיכות שלמות של ענפי עץ זית ששויפו בעזרת תהליך שיוף מקצועי ומבוקר. הידיות של הסכינים לא מתכלות, נשמרות לאורך שנים רבות ואפילו לדורות הבאים.
סבטייה יצוק סכינים מהימן תוצרת צרפת מאז 1812. כל הסכינים של סבטייה עשוים מיצוק אחיד של פלדת פחמן (carbon) שחוממה לטמפרטורה של 1040/1050 מעלות סלציוס. הסכינים של סבטייה הינם בעלי כוח חיתוך חזק במיוחד. על מנת לשמור על הפוטנציאל המקסימלי של הסכין יש לייבש את הסכין מיד אחרי השטיפה. עדיף לא להכניס את הסכינים למדיח הכלים על מנת לשמור על חודם ואיכותם של הסכינים לאורך שנים. להב הפלדה יכולה לשנות את הצבע במהלך שימוש ממושך בסכין, דבר זה הינו נורמלי לחלוטין, ואין זה אומר שהסכין התקלקלה, או שתקינותה פחתה.
מוצרים קרובים