35% הנחת חורף חם בשף גלובל

סכין שף 20 ס''מ, Ellys Olive Sabatier סבטייה

Sabatier סבטייה
s723584
    זמן למשלוח 3 עד 7 ימים
  • תיאור
  • מידע נוסף

מבצע 50% הנחה לזמן מוגבל

סכין שף 20 ס''מ, ellys sabatier

סכינים תוצרת צרפת עמידים מפני קורוזיה, עשויים מקשה אחת, עמידים לאורך שנים, לא מתכלים

סכין שף 20 ס''מ דגם אליס סבטייה. תוצרת צרפת. משקל: 181 גרם סכין שימושית לרוב פעולות הבישול: בשר, דגים, עופות, ירקות, פירות, שורשים ועוד. ידית אחיזה עשויה עץ זית איכותית ועמידה לאורך שנים. סכיני השף של סבטייה הינן הסכינים החזקות ביותר בעולם מיוצרות מלהב פלדה חזק במיוחד עשוי מקשה אחת ועמיד לאורך עשרות שנים. חסינות מפני קורוזיה. ממולץ: לחתוך על משטחים כמו עץ או פלסטיק, לייבש מיד אחרי השטיפה, לא להשרות במים ולא להשתמש במדיח כלים.

סכין שף 20 ס''מ דגם אליס סבטייה. תוצרת צרפת.
משקל: 181 גרם
סכין שימושית לרוב פעולות הבישול: בשר, דגים, עופות, ירקות, פירות, שורשים ועוד
סכיני סבטייה (sabatier) מסדרת אליס ellys olive עשוים מקשה אחת של להב פלדת פחמן. הידיות של הסכינים מיוצרות מחתיכות שלמות של ענפי עץ זית ששויפו בעזרת תהליך שיוף מקצועי ומבוקר. הידיות של הסכינים לא מתכלות, נשמרות לאורך שנים רבות ואפילו לדורות הבאים.
סבטייה יצוק סכינים מהימן תוצרת צרפת מאז 1812. כל הסכינים של סבטייה עשוים מיצוק אחיד של פלדת פחמן (carbon) שחוממה לטמפרטורה של 1040/1050 מעלות סלציוס. הסכינים של סבטייה הינם בעלי כוח חיתוך חזק במיוחד. על מנת לשמור על הפוטנציאל המקסימלי של הסכין יש לייבש את הסכין מיד אחרי השטיפה. עדיף לא להכניס את הסכינים למדיח הכלים על מנת לשמור על חודם ואיכותם של הסכינים לאורך שנים. להב הפלדה יכולה לשנות את הצבע במהלך שימוש ממושך בסכין, דבר זה הינו נורמלי לחלוטין, ואין זה אומר שהסכין התקלקלה, או שתקינותה פחתה.

מוצרים קרובים