סכין עגבניות 13 ס''מ, אידאל סבטייה

Sabatier סבטייה
s802380
    זמן למשלוח 3 עד 7 ימים
  • תיאור
  • מידע נוסף

סכין עגבניות ולחם 13 ס''מ, אידאל סבטייה 

סכינים תוצרת צרפת עמידים מפני קורוזיה, עשויים מקשה אחת, עמידים לאורך שנים, לא מתבלים

סכין עגבניות מבית סבטייה, דגם אידיאל 13 ס''מ. תוצרת צרפת.
משקל: 100 גרם.
מתאים לחיתוך עורה הקשה של העגבנייה, פירות הדר, בגטים וסנדוויצ'ים.
ידית עשויה POM בעלת קשיחות גבוהה, חיכוך נמוך ויציבות ממדית מצוינת מולחמת בעזרת שלוש מסמרות לאחיזה נוחה, יציבה ובטוחה. סכיני שף של סבטייה עשויות מלהב פלדה חזק במיוחד עשוי מקשה אחת וחסין מפני קורוזיה. 
ממולץ לחתוך על משטחים כמו עץ או פלסטיק, לייבש מיד אחרי השטיפה, לא להשרות במים ולא להשתמש במדיח כלים.

סכין עגבניות מבית סבטייה, דגם אידיאל 12 ס''מ. תוצרת צרפת.
משקל: 100 גרם.
מתאים לחיתוך עורה הקשה של העגבנייה, פירות הדר, בגטים וסנדוויצ'ים.
I`DEAL קו הסכינים החדש של סבטייה מציע מגוון רחב של סכינים המתאים לכל שימוש של בישול במטבח, החל מקיצוץ ופריסה של דגים ובשרים וכלה, בחיתוך לחמים, סנדוויצים, ירקות וקליפות קשות של פירות. סכיני I’DEAL עשוים מקשה אחת של להב פלדה שחומם מיציקה אחידה של פלדת פחמן התפוסה בעזרת ידית עשויה POM - פלסטיק איכותי, ששומר על יציבות ממדית פנומנאלית ואינו מתכלה במשך הזמן. הידית מולחמת בעזרת שלוש מסמרות נותנת לסכין מראה אלגנטי ויפה.
סבטייה יצוק סכינים מהימן תוצרת צרפת מאז 1812. כל הסכינים של סבטייה עשוים מיצוק אחיד של פלדת פחמן (carbon) שחוממה לטמפרטורה של 1040/1050 מעלות סלציוס. הסכינים של סבטייה הינם בעלי כוח חיתוך חזק במיוחד. על מנת לשמור על הפוטנציאל המקסימלי של הסכין יש לייבש את הסכין מיד אחרי השטיפה. עדיף לא להכניס את הסכינים למדיח הכלים על מנת לשמור על חודם ואיכותם של הסכינים לאורך שנים. להב הפלדה יכולה לשנות את הצבע במהלך שימוש ממושך בסכין, דבר זה הינו נורמלי לחלוטין, ואין זה אומר שהסכין התקלקלה, או שתקינותה פחתה.
מוצרים קרובים